• 1
 • 2
 • 3

3 Faktorët në myk LUFTIMIN

Produktet që ne ofrojmë. Solutions bërë e lehtë. Të cilat një është për ju? Gjeni.

 • Nder

  Nder

  Sistemi diellor Chiko montimi marrë vërtetimin nga laboratori 3 partisë ndërkombëtar dhe organizimin.

 • Pre-kuvendi

  Pre-kuvendi

  Të siguruar rritje të sistemit të instalimit të shpejtë dhe të kursyer koston e punës.

 • R & D

  R & D

  Çfarë inxhinier bërë për klientët tanë, atë të shërbimit profesional të ofruara.

tona Produkte

 • chiko solar mounting
 • chiko solar mounting

PSE Chiko

Prodhues diellore në rritje në Shanghai, Kinë.
Sigurimi i një seri të plotë të projektimit dhe të prodhimit dhe të përpunimit të shërbimeve.
Chiko Products kanë UL2703, UL1703, AS1170 standardet e certifikimit globale.

 

Shanghai Chiko diellore Teknologjia Co, Ltd

Chiko harton diellore dhe prodhon sistemet me cilësi të lartë diellore në rritje për çati ngritur, çati të sheshtë dhe terren zona të hapura. Nëse për projekte në shkallë të madhe të vogël apo, modele standarde apo sistemeve të qepur me porosi, ne kemi ofruar atë që nevoja juaj. Chiko diellore është një prodhuesi kryesor në industrinë diellore. Ne ofrojmë dizajn dhe prodhimin dhe shitjet dhe konsumatorët e shërbimeve të mbështetur nga selia e jonë në Shanghai. Ne jemi duke punuar me kompani nga SHBA, Meksika, Gjermania, Britania e Madhe, Brazili, Korea, Tajlandë, Australi ......

Chiko RAQ

Çfarë duhet të dini për Chiko? Ne përgjigjet disa prej pyetjeve tuaja.

Chiko Project Reference

 • 200kW Chiengmai, Thailand

  200kW Chiengmai, Thailand

 • 500KW UAE

  500KW UAE

 • Fukuka Japan 500KW

  Fukuka Japan 500KW

 • Hokkaido 232KW

  Hokkaido 232KW

 • Netherland banesë 40kw çati

  Netherland banesë 40kw çati

 • Netherland Metal çati 200kW

  Netherland Metal çati 200kW

 • Somalia 20kw

  Somalia 20kw

 • Tokyo Japoni 400kW U2V

  Tokyo Japoni 400kW U2V

Certifikimi Chiko International Sistemi Standard

Chiko Certifikimi diellore
Chiko Certifikimi diellore
Chiko Certifikimi diellore
Chiko Certifikimi diellore
Chiko Certifikimi diellore
Chiko Certifikimi diellore
Chiko Certifikimi diellore
Chiko Certifikimi diellore
Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

WhatsApp Online Chat !