R & D

Chiko inxhinier Ekipi është i ri dhe i fuqishëm ekipit, një ekip shumë i fortë inxhinier për të mbështetur ekipin tonë të shitjes. Çfarë inxhinier bërë për klientët tanë, atë të shërbimit profesional të ofruara.
1-1F1031KGc111-1F1031KKK481-1F1031KR56421-1F1031KU2U81-1F1031K915E81-1F1031K93Y441-1F1031P002493

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !